Вы просматриваете: Главная > Новини > Відкритий позакласний захід «Харків – перша столиця»

Відкритий позакласний захід «Харків – перша столиця»

Для миру, добра , та любові

Наш Харків піднісся здавна.

Завжди трудовий, науковий

Красивий, як втіха-весна…

27.03.2014 року у Харківському професійному будівельному ліцеї викладачем Кравець О.В. було проведено відкритий позакласний захід «Харків – перша столиця». Метою позакласного заходу стало: розширення знань учнів про велич і красу рідного міста; формування ціннісного ставлення до культури та мистецтва, розвитку художньо-естетичного смаку; виховання почуття патріотизму, становлення громадської позиції, любов до свого міста, відчуття гордості за Батьківщину.

Захід проводився з використання мультимедійної техніки яка дозволила учням здійснити віртуальну прогулянку по місту від початку заснування до наших днів.

Харків це справжній пам’ятник природи, місто зі славними традиціями та героїчною історією. Він має свій літопис і чудовий сад, який вважається одним із найбільших у країні. За Харковом здавна закріпилася слава наукового, культурного, промислового центра України. А ще наше місто надзвичайно гарне і квітуче. За красою скверів, парків, газонів, неповторністю клумб, Харків займає лідируюче місце в країні.

Наше місто – це місто добрих, чуйних, доброзичливих, гостинних людей, що раді гостям і зичать їм щастя, здоров’я, наснаги. Є добра традиція бажати на прощання, щоб оберігав Вас янгол – охоронець.

Залишити коментар