Вы просматриваете: Главная > Новини > Відкритий позакласний захід «Шкідливі звички знищують суспільство»

Відкритий позакласний захід «Шкідливі звички знищують суспільство»

03.04.2014 року у Харківському професійному будівельному ліцеї викладачем Стадник Л.М. було проведено відкритий позакласний захід «Шкідливі звички знищують суспільство». Метою позакласного заходу стало: здійснювати пропаганду здорового способу життя; розширити та закріпити знання про пагубний вплив алкоголю на організм людини; довести до свідомості учнів, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров’я; формувати в учнів негативне ставлення до шкідливих звичок (паління, вживання алкогольних напоїв, наркотиків); розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки; виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я.

Захід проводився з використання мультимедійної техніки, яка дозволила учням глибше зрозуміти наслідки впливу алкоголю на здоров’я людини, ознайомитись з статистичними даними вживання алкоголю підлітками.

Алкоголізм серед підлітків є однією з найсерйозніших медичних і соціально значущих проблем для нашої держави. Масштаби та темпи поширення алкоголізму в країні такі, що ставлять під загрозу фізичне й моральне здоров’я підлітків. Понад 90 % 15–17річної учнівської молоді в Україні має досвід вживання алкоголю, а перша спроба вживання будь-яких алкогольних напоїв відбувається у віці 13 років або раніше.

Залишити коментар