Вы просматриваете: Главная > Новини > День цивільної оборони

День цивільної оборони

     18 квітня 2014 року в Харківському професійному будівельному ліцеї було проведено День цивільної оборони. Основними завданнями «Дня цивільної оборони» стало: закріплення в учнів і персоналу умінь, навичок грамотно і правильно діяти в надзвичайних ситуаціях; формування і розвиток в учнів високих морально – психологічних якостей: мужності, витримки, кмітливості, ініціативи, відваги, взаємної виручки, постійної готовності для надання необхідної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях; визначення готовності адміністрацій до виконання своїх обов’язків у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації.
По сигналу тривоги всі учні, педагоги і працівники евакуювалися з навчальних корпусів на подвір’я ліцею. Були проведені відповідні заходи згідно отриманих секретних пакетів: санітарним постом була надана перша медична допомога.
Учні приймали активну участь у військово – спортивних змаганнях, де представники груп на швидкість надавали першу медичну допомогу та переносили поранених з дотриманням правил поведінки в надзвичайних ситуаціях. День цивільної оборони в Харківському професійному ліцеї пройшов організовано, динамічно і цікаво.

Залишити коментар