Вы просматриваете: Главная > Новини > До Дня Перемоги

До Дня Перемоги

«Тільки той, хто пам’ятає минуле,

вартий майбутнього.»

06.05.2014 року в Харківському професійному будівельному ліцеї пройшов святковий концерт з нагоди Дня Перемоги над фашистською Німеччиною, «Ми пам’ятаємо твій подвиг – ветеране!».

Захід проводився з метою: розширити знання учнів про Велику Вітчизняну війну, про героїчне минуле нашого народу, допомогти усвідомити велич подвигу у Вітчизняній війні; виховувати в учнів шану і повагу до тих, хто ціною свого життя здобув перемогу; формувати патріотичні почуття гордості за старше покоління.

На святі були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни на честь яких прозвучали поезії воєнної тематики та пісні. Навчальними групами було створено стіннівки з воєнної тематики. Виховний захід пройшов з використанням мультимедійної техніки і демонстрацією хроніки воєнних літ, що дало змогу ще більше відчути страшну трагедію народу, яку він пережив у смертельній війні.

Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо – сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.

Залишити коментар