Вы просматриваете: Главная > Новини > Звітний концерт «Дзвенять Кобзареві струни»

Звітний концерт «Дзвенять Кобзареві струни»

26.03.2014 року у Харківському професійному будівельному ліцеї в рамках обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та технічної творчості, з нагоди 200-річчя від дня народження славетного Тараса Григоровича Шевченка  відбувся звітний концерт «Дзвенять Кобзареві струни».

Захід було організовано та проведено з метою підвищення інтересу учнівської молоді до творчої діяльності, розвитку художніх здібностей, відродження національної культури, створення умов для виховання гармонійно розвинутої особистості, формування естетичного смаку в учнів та підвищення патріотичного духу.

Тематична направленість концерту була представлена літературно-музичними та хореографічними композиціями, віршованою поезією, пісенною творчістю.

Технічна та декоративно – прикладна творчість учнів була представлена різноманіттям цікавих ідей та вмінь створювати і відображати красу навколишнього світу.

Відзначення ювілею з нагоди дня народження Т.Г. Шевченка набуває особливого звучання й актуальності, адже це ще раз доводить, що на улюбленій Кобзарем землі живуть справді достойні й талановиті люди, які знають і шанують творчу спадщину нашого Національного генія, всіляко популяризують її. Ми живемо на землі, навіки пов’язаній з іменем Великого Кобзаря, який був справжнім митцем, найщирішим патріотом нашої рідної України.

Залишити коментар