Досягнення

Про досягнення

Харківського професійного будівельного ліцею

Історія розвитку Харківського професійного будівельного ліцею невіддільна від розвитку і становлення професійної освіти Слобожанщини і відновлення народного господарства в післявоєнні роки.

У листопаді 1947 року для підготовки робочих для одного з найпотужнішого на той час будівельного підприємства міста Харкова обласного військового будівельного управління № 22, потім реорганізоване в АТ “Житлобуд-2″. Відкрилася школа фабрично-заводського навчання № 18, що отримала статус міського професійно технічного училища, а з 2003 року – Харківського професійного будівельного ліцею.

Враховуючи розвиток нових галузей народного господарства, попит ринку праці, а також потреби регіону в робочих кадрах, в ліцеї з 2004 року ведеться підготовка кваліфікованих робітників за професіями “Оператор комп’ютерного набору”, “Контролер – касир”, “Монтажник гіпсокартонних конструкцій”.

Для відновлення і зміцнення матеріальної бази в ліцеї були створені дві лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, обладнаних персональними комп’ютерами навчальні кабінети. Всі комп’ютери в ліцеї охоплені локальною мережею з виходом в інтернет. У 2011 році матеріальна база лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій поповнилася мультимедійною дошкою.

Постійно проводиться робота по удосконаленню підготовки майбутніх робітників: так за останні два роки створені дві нові майстерні для підготовки каменярів і монтажників гіпсокартонних конструкцій, кабінет спецтехнології будівельних професій .

Колектив ліцею працює з впровадження інноваційного проекту “Сучасному ліцею – сучасна управлінська діяльність”. Метою даного проекту є створення власної моделі використання інформаційних та комунікаційних технологій в управлінській діяльності професійно технічного навчального закладу.

Якісний склад інженерно-педагогічних працівників ліцею представлений 37 викладачами і майстрами виробничого навчання. З яких мають педагогічне звання “Викладач-методист”-2, “Майстер виробничого навчання І категорії”- 2, Викладачі, що мають кваліфікаційну категорію “Спеціаліст вищої категорії – 8″, відзначено 7 працівників ліцею знаком “Відмінник освіти України”, 3- нагороджені знаком “Антон Макаренко”.

Виховна робота напрямку на формування в учнів національного та правового самосвідомості, ідеї, переконань, ідеалів, традиції, звичаїв вітчизняної та світової духовної культури. З цією метою в ліцеї працюють гуртки спортивні, художньої самодіяльності, технічної творчості.

Колектив Харківського професійного ліцею постійно в пошуку ефективних рішень і форм підготовки кваліфікованих робітників.
 

Рейтинг Харківського професійного будівельного ліцею за підсумками участі учнів у обласних конкурсах, олімпіадах та інших масових заходах у 2011-2012 н.р.

 

1

 

Рейтинг Харківського професійного будівельного ліцею за підсумками участі педагогічних працівників у обласних заходах змагального характеру у 2011-2012 н.р

 

2

 

Лідери обласних конкурсів фахової майстерності серед учнів Харківського професійного будівельного ліцею

 

Місце

Назва ПТНЗ

ПІБ учасників

ПІБ майстрів в/н

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

III

Харківський професійний будівельний ліцей Ляховицький Віталій Іванюта  Анатолій Володимирович

Оператор комп’ютерного набору

I

Харківський професійний будівельний ліцей Піддубна Ганна Остроховерха Наталія Олексіївна

 

Рейтинг Харківського професійного будівельного ліцею за результатами обласних змагань ХІХ Спартакіади «Спорт  протягом життя»  серед учнів ПТНЗ Харківської області у 2011-2012 н.р.

 

Легкоатлетич-ний крос

Легка атлетика

Міні-футбол

Настільний теніс

Плавання

Спортивно-оздоровчий туризм

Сума

місць

Загальний рейтинг

очки

місце

очки

місце

очки

місце

очки

місце

очки

місце

очки

місце

2

2

2

2

6,5

5-8

2

2

1

1

3

3

10

ІІ