Колектив ПТНЗ

 

Список педагогічних працівників

Харківського професійного будівельного ліцею

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада Каліфі-каційна кате-горія, звання Освіта, навчальний заклад, спеціальність за дипломом Загальний стаж педагогічної роботи З якого терміну працює в закладі
1. Радченко Іван Іванович Директор Вища категорія,  викладач-методист Вища 47 років 01.07.1993
2. Ярош Любов Петрівна Заступник директора з навчально-виробничої роботи Вища категорія,  викладач-методист Вища 34 роки 04.11.2002
3. Шкірко Світлана Петрівна Заступник директора з навчально-виховної роботи

Викладач українська мова та література

Спеціаліст Вища 11 років 04.09.2006
4. Балим Ганна Володимирівна Методист Спеціаліст ІІ категорії Вища 3 роки 12.09.2011
5. Гагатік Олег Валер’янович Керівник фізичного виховання Спеціаліст І категорії Вища 7 років 01.09.2009
6. Авраменко Юлія Сергіївна Викладач

Агрономія (фахівець з агрономії)

Спеціаліст Вища 1 рік 01.09.2014
7. Бородай Яна Олександрівна Викладач  біології, хімії Спеціаліст Вища 0 років 01.09.2015
8. Ковальов Олександр Олександрович Викладач Вища категорія,  викладач-методист Повна вища 34 роки 17.03.2015
9. Кравець Олена Валеріївна Викладач Спеціаліст ІІ категорії Вища 13 років 01.09.2005
10. Криворотова Наталя Петрівна Викладач

Фізика, математики

Спеціаліст І категорії Вища 14 років 03.09.2007
11. Марченко-Паладян Лариса Петрівна Викладач історії та суспільствознавства Спеціаліст І категорії Вища 23 роки 03.09.2015
12. Михайлик Ольга Олексіївна Викладач Українська мова та література Вища Вища 35 років 11.09.2000
13. Павлова Алла Дмитрівна Викладач іноземної мови Спеціаліст ІІ категорії Вища 19 років 01.09.2015
14. Фоміна Людмила Іванівна Викладач Вища Вища 39 років 04.01.1976
15. Дарморіз Раїса Павлівна Майстер виробничо-го навчання Майстер в/н  І категорії Вища 35 років 12.04.2001
16. Введенська Людмила Іванівна Майстер виробничо-го навчання Вища 13 років 02.09.2002
17. Засядько  Олена Леонідівна Майстер виробничо-го навчання Майстер в/н  ІІ категорії Вища 23 роки 12.07.1993
18. Міщенко Людмила Олексіївна Майстер виробничо-го навчання Вища 13 років 02.09.2002
19. Островерха Наталія Олексіївна Майстер виробничо-го навчання Майстер в/н  ІІ категорії Вища 30 років 05.01.2006
20. Павленко Світлана Анатоліївна Майстер виробничо-го навчання Неповна вища 7 років 16.01.2001
21. Полехін Микола Федорович Майстер виробничо-го навчання Вища 14 років 01.09.2015
22. Ятленко Любов Дмитрівна Майстер виробничо-го навчання Майстер в/н  І категорії Неповна вища 39  років 01.08.1976
23. Федорук Олена Михайлівна Бібліотекар І категорії Бібліотекар Вища, 19 років
24. Приходько Микола Володимирович Спеціаліст Соціальний педагог Вища 1 рік 01.09.2015
25. Слівко Олексій Юрійович Спеціаліст Керівник гуртка Вища 11 років 02.09.2013
26. Фещенко Тетяна Василівна Спеціаліст Головний бухгалтер Вища 0 років 01.09.2000