Вы просматриваете: Главная > Новини > Обласний конкурс-огляд

Обласний конкурс-огляд

Хай же мир і дружба поєднають всіх,

І дзвенить дитячий безтурботний сміх.

Нам зоріє доля світла і ясна.

Рідна мати Україно,

Ти ж у нас одна!

В рамках Обласного конкурсу-огляду художньої самодіяльності і технічної творчості під назвою «Україна – єдина країна!» 25.02.2015 року в Харківському професійному будівельному ліцеї проведенно заходи: концерт художньої самодіяльності  і виставка технічної творчості учнів. Під час проведення запланованих заходів були присутні методисти Харківського державного будинку художньої та технічної творчості – Барабаш Л.М., Хорунжа Т.В.

Захід організовано та проведено з метою стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, піднесення рівня патріотичного виховання засобами мистецтва, формування національної творчої еліти, виявлення і подальшого розвитку обдарованих дітей в галузі музичного, танцювального, літературного, технічного, образотворчого, прикладних видів мистецтва.

Під час концерту учні мали можливість ще раз ознайомитись зі славними сторінками історії, поміркувати над тим, чому ми, українці, такі різні і, що нас зміцнює та об’єднує у єдину велику родину – Україну. Особливо піднесено прозвучали патріотичні пісні і вірші у виконанні учасників художньої самодіяльності ліцею.

До огляду технічної творчості учні та педагоги поставилися відповідально і представили свій ліцей великим різноманіттям виробів на різні тематики.

Залишити коментар