Вы просматриваете: Главная > Новини > Педагогічна рада червень 2015

Педагогічна рада червень 2015

Вміння передбачити – це перш за все вміння озирнутися на пройдений шлях, оглянути його, побачити в ньому джерела сьогоднішніх успіхів і недоліків

В.Сухомлинський

11 червня 2015 року в Харківському професійному будівельному ліцеї проведено засідання педагогічної ради.

Заступник директора з НВР Ярош Любов Петрівна ознайомила з результатами загальноліцейного контролю за навчально – виховним процесом у 2014 – 2015 навчальному році.

Про підведення підсумків роботи педагогічного колективу над методичною проблемою «Інноваційні підходи до навчання як ефективний засіб удосконалення навчально – виховного процесу» виступили: методист ліцею Афанасьєва Г.А. та голови методичних комісій Кравець О.В., Криворотова Н.П., Михайлик О.О., Авраменко Ю.С.

За результатами проведеного моніторингу та діагностики рівня методичної підготовки, утруднень при організації методичної роботи рівня професійних знань і умінь визначені напрямки методичної роботи с педагогічними кадрами у 2015 – 2016 навчальному році, які спрямовані на підвищення кваліфікацій і професійної майстерності кожного педагога та розвиток творчого потенціалу всього колективу ліцею.

Залишити коментар