Вы просматриваете: Главная > Новини > Підсумки 1 семестра

Підсумки 1 семестра

22 січня 2015 року в Харківському професійному будівельному ліцеї проведено засідання педагогічної ради. За круглим столом з використанням сучасних інформаційно – комунікаційних технологій підводилися підсумки роботи ліцею за I семестр 2014/2015 н.р. та визначалися пріоритетні, відповідно річного плану роботи ліцею, напрямки вдосконалення навчально – виховного процесу на II семестр 2014/2015 н.р.
Зі звітом виступили: директор ліцею Радченко І.І. , в.о. директора з НВР Дарморіз Р.П., методист Афанасьєва Г.А. В обговоренні взяли участь голови методичних комісій Михайлик О.О., Криворотова Н.П., Авраменко Ю.С., Кравець О.В., Фоміна Л.І.
На засіданні педради була також розглянута діяльність педагогічного колективу з реалізації національно – освітніх принципів виховання. По даному питанню виступили Коваленко О.М. та Михайлик О.О. В своїх виступах вони відмітили, що на сучасному етапі розбудови української держави важливого значення набуває формування почуття патріотизму, національної самосвідомості учнівської молоді.

 

Залишити коментар