Вы просматриваете: Главная > Новини > Святковий концерт до 8 березня

Святковий концерт до 8 березня

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії і любові. В цей день ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне на Землі. 8 Березня – одне з найкращих і найсвітліших свят, яке присвячене найдорожчим людям на світі – мамам, сестрам, бабусям.
06.03.2015 року в Харківському професійному будівельному ліцеї пройшов святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню «8 березня» . Метою виховного заходу стало: створення позитивного емоційного настрою; виховання любові до Батьківщини, поваги до жінки; виховання чуйності, доброти, милосердя, вдячливості, естетичного смаку; формування навичок морально – етичної поведінки.
Учні зі сцени подарували викладачам, батькам море теплих слів та сповнених любові пісень. Глядачі отримала безліч позитивних емоцій напередодні 8 Березня і поринули в атмосферу справжнього свята. Сповнені гордості за своїх учнів, викладачі та майстри виробничого навчання були вдячними глядачами на святі і дякували учасникам бурхливими оплесками.
Святковий концерт закінчився  привітаннями директора ліцею Радченко Івана Івановича, який вручив грамоти жінкам зі словами вдячності за сумлінну працю та великий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.

Залишити коментар