Вы просматриваете: Главная > Новини > Святковий концерт до дня перемоги

Святковий концерт до дня перемоги

«Той, хто захищає свою землю,

завжди перемагає!»

 

Цього року Україна відзначає 8 травня, як День пам’яті та примирення і 9 травня, як День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди цих свят 07.05.2015 року в Харківському професійному будівельному ліцеї було проведено урок – реквієм під назвою «Мужність і відвага крізь покоління». Захід проводився з метою: виховання патріотичної свідомості підлітків, поглиблення знань учнів ліцею про героїчне минуле нашого народу, виховання усвідомлення величі подвигу українського народу у Другій Світовій війні, виховання шани і поваги до тих, хто ціною свого життя здобув перемогу.

На святі були присутні гості: Верховний отаман «Слобожанського козацтва Єднальне» генерал армії козачих військ Гацюк Олександр Олексійович, підполковник військово – повітряних сил Коваленко Олег Миколайович, директор Харківського індустріально – педагогічного технікуму Курбатов Олександр Петрович.

Виховний захід пройшов з використанням мультимедійної техніки і демонстрацією хроніки воєнних літ, що дало змогу присутнім ще більше відчути страшну трагедію народу, яку він пережив у смертельній війні.

Залишити коментар