Вы просматриваете: Главная > Новини > Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника

27 червня 2014 року в Харківському професійному ліцеї було проведено Свято останнього дзвоника для учнів та випускників, які завершили навчання і стали на шлях самостійного життя.
Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята «Останнього дзвоника». І для учнів, і для вчителів це чудова ліцейна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Навіть рясний весняний дощ не став на перешкоді цієї важливої події.
По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято. Право відкрити святковий концерт було надано директору ліцею Радченко Івану Іванновичу. Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів гості свята: методист Харківського науково – методичного центра Яловчук Лідія Семенівна, випускник Харківського професійного будівельного ліцею представник АТ «Житлобуд-2» – Курський Миколай Олексійович .
Високоповажні гості радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. Привітали ліцеїстів також заступники директора ліцею Ярош Любов Петрівна та Коваленко Олег Миколайович. Слова подяки звучали і від випускників в адресу майстрам виробничого навчання та викладачам, які допомогли їм переступити першу життєву сходинку, навчили професіоналізму, любити та поважати обрану професію; розуміти прекрасне, палко любити свою Батьківщину, бути розважливими та мудрими в прийняті житевих та професійних рішень.
Адміністрація ліцею підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів професійної майстерності, активні учасники художньої самодіяльності та спортивних змагань і, звичайно, видані дипломи  випускникам.

Залишити коментар