Вы просматриваете: Главная > Виховні заходи > Перший урок «Від проголошення Незалежності до нової України»

Перший урок «Від проголошення Незалежності до нової України»

01.09.2016 року в Харківському професійному будівельному ліцею був проведений перший урок з презентацією на тему: «Від проголошення Незалежності до нової України», який провела Федорук О.М.

Мета уроку: ознайомлення учнів з основними історичними подіями становлення державності України; формування відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу; виховування поваги до державних символів, шанобливе ставлення до традицій українців та представників інших національностей, що населяють країну, формування почуття патріотизму та національної свідомості.

З новим навчальним роком привітав учнів ліцею директор Радченко Іван Іванович. Заступник директора з НВР Ярош Любов Петрівна зачитала привітання від Харківської обласної адміністрації.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів гості свята: методист Харківського науково – методичного центра Ярошенко Юрій Олексійович та колишній заступник директора з НВхР ХПБЛ, учасник бойових дій Афганістану, полковник у відставці  Коваленко Олег Миколайович.

 

img_4041 img_4039
img_4044 img_4045
img_4056

 

Залишити коментар