Вы просматриваете: Главная > Новини > Урочиста лінійка

Урочиста лінійка

01.09.2014 року в Харківському професійному будівельному ліцеї пройшла урочиста лінійка присвячена святу Першого дзвоника «День Знань». Метою заходу стало: прищеплення любові до навчання та праці, шанобливого ставлення до обраного фаху; виховання чемності, патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до навчального закладу, його устрою та розпорядку. Право відкрити урочисту лінійку було надано директору ліцею Радченко Івану Івановичу. Із щирими словами побажань звернулися до учнів гості свята: методист Харківського науково – методичного центра Яловчук Лідія Сергіївна та заступник управляючого персоналом АТ «Житлобуд-2» Перепелкіна Н.І.

Привітали ліцеїстів також заступники директора ліцею Ярош Любов Петрівна та Коваленко Олег Миколайович. Від педагогічного колективу учням прозвучали чудові слова з побажаннями вдалого початку нового навчального року, який стане першою сходинкою з якої починається дорога в професійне майбутнє, в цікаве життя, наповнене дивовижними відкриттями, радістю пізнання і справжньою дружбою.

Після урочистої лінійки для учнів першого курсу був проведений перший урок на тему: «Україна – єдина країна». Метою якого було: розкриття поняття про єдність, незалежність і сувереність нашої держави; ознайомлення учнів з основними історичними подіями становлення державності України; формування відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу; виховувати повагу до державних символів, шанобливе ставлення до традицій українців та представників інших національностей, що населяють країну; виховання майбутніх захисників Вітчизни та активної громадської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту кордонів.

Залишити коментар