Вы просматриваете: Главная > Виховні заходи > Забули б люди назавжди всі війни…

Забули б люди назавжди всі війни…

Забули б люди назавжди всі війни,

але Героїв не забути нам!

13.02.2015 року в Харківському професійному будівельному ліцеї пройшов загальноліцейний виховний захід присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 26-й річниці з Дня виводу військ з Афганістану. Метою якого стало: ознайомити учнів з передумовами війни в Афганістані; виховування патріотизму та загальнолюдських цінностей; донести до сердець молоді основну думку: війна – це безумство, це невиправдана жорстокість.

Виховний захід розпочався з розповіді про свою участь у афганській війні, заступник директора з навчально-виховної роботи, підполковник Воєнно – повітряних сил Коваленко Олег Миколайович. Він закликав присутніх пам’ятати ветеранів, виявляти розуміння до тих, хто пройшов через цю війну і для кого вона триває й досі: у спогадах, снах, думках. Воїни – афганці на це заслуговують.

Також пролунало чимало пісень та віршів, було показано учням хроніки тієї страшної війни, якби людська пам’ять ніколи не забувала тих, хто поліг в афганських ущелинах і кланялися тим, хто прийшов з війни живим, хоча з пораненою душею.

Залишити коментар