Вы просматриваете: Главная > Новини > Засідання круглого столу

Засідання круглого столу

«Якщо знання – це новий капітал, то інновації – нова валюта»
Кевін Хеллі

22 травня 2014 року в Харківському професійному будівельному ліцеї проведено засідання круглого столу на тему «Обмін інноваційним досвідом».
Метою заходу визначено формування мотиваційної, теоретичної, практичної готовності педагогічних працівників ліцею до подальшого використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі ліцею,доцільність і результативність педагогічних інновацій.
Методист ліцею Афанасьєва Г.А. в своєму виступі підкреслила, що проблема якості знань у учнів потребує системних заходів і тому тема використання освітніх інновацій є однією з важливих. Було відмічено: інноваційні процеси в навчальному закладі можна оцінювати за трьома критеріями:
-Здатністю до саморозвитку
-Здатністю забезпечувати диференційований підхід
-Науково-виробничими інноваціями
В обговоренні: досвідом упровадження інформаційно-комунікативних технологій на уроках математики поділилася викладач Криворотова Н.П.; майстром виробничого навчання Островерхою Н.П. проведено майстер-клас «Використання мультимедійних технологій, як один із напрямів розвитку особистості.»
Учасники круглого столу обговорили результативність упровадження особистісно-орієнтованого навчання, інформаційно – комунікаційних технологій.
На завершення заходу проведено анктування педагогів з визначення ефективності інноваційного уроку за такими параметрами: мотивація, уміння, функції педагога, діяльність, учень, контроль, домашнє завдання.
Вердикт: « Ефективність уроку – це не кращі відповіді окремих учнів, а добрі знання всіх дітей»

Залишити коментар